Ceník dopravy

Zásilkovna – vyzvednutí na pobočce 69 Kč

Zásilkovna – dobírka při převzetí 99 Kč

Kurýr – doručení na adresu 119 Kč

Nadrozměrná zásilka 159 Kč

Osobní převzetí po předchozí dohodě zdarma

Zásilkovna na Slovensko – vyzvednutí na pobočce 149 Kč

Kurýr – doručení na adresu 199 Kč

Doprava zdarma

Zásilkovna – vyzvednutí na pobočce zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Kurýr – doručení na adresu zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Nadrozměrná zásilka zdarma  při nákupu nad 2000 Kč

Dobírka

Na základě poptávky našich zákazníků po možnosti platby při převzetí zásilky (dobírky) na pobočce Zásilkovny tuto možnost nově nabízíme. Upozorňujeme zákazníky, že objednáním zboží uzavírají kupní smlouvu a na základě Obchodních podmínek souhlasí s ustanovením, že v případě nepřevzetí zásilky uhradí dopravné a manipulační a administrativní poplatek ve výši 300 Kč.

Děkujeme za pochopení.

Platba za zboží

 

Cenu zboží a náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu prostřednictvím online plateb nebo bankovním převodem prostřednictvím platební brány Comgate. Účet prodávajícího je č. 2701889673/2010, vedený u Fio banky, a.s. (dále jen „účet prodávajícího“).

Společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby realizované skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. V případě technických potíží nebo dotazů je možné kontaktovat přímo ComGate, a to na ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel:  +420 228 224 267.

 

Online platby

Platba kartou prostřednictvím platební brány je nejrychlejší způsob zaplacení za zboží. Do rozhraní platební brány kupující zadá číslo karty, datum splatnosti a CVC kód (3 čísla, která najdete na zadní straně karty v podpisovém proužku). Vše je zabezpečeno standardem 3D secure, a tak je možné, že bude kupující poádán o zadání číselného autorizačního kódu, který obdrží v SMS od své banky.

Platby bankovním převodem

Platba bankovním převodem je okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate přesměruje kupujícího do jeho internetového bankovnictví, kam se přihlásí jako obvykle a jen potvrdí předpřipravený platební příkaz.  Po dokončení platby je kupující přesměrován zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, prodávající bude bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.